VoIP telefonovanie

Systém pre VoIP telefonovanie vám umožní maximalizovať efektívnosť vášho tímu a rovnako vyriešiť problém s vybavením každého hovoru. CloudTalk vám umožní poskytovať kvalitný zákaznícky servis, ktorý je jedným z hlavných faktorov ovplyvňujúci úspech spoločnosti. 
VoIP pre váš biznis znamená efektívnosť, spoľahlivosť a znižovanie dĺžky hovorov so zákazníkmi.

Business phone system by CloudTalk

Benefity

SO SYSTÉMOM PRE VOIP TELEFONOVANIE VÁM POSKYTUJEME VYSOKÝ ŠTANDARD STAROSTLIVOSTI, ABY STE SA VY MOHLI VENOVAŤ VÁŠMU BIZNISU

01
Nižšie náklady
Hovory do mobilnej aj pevnej siete sú smerované cez internet a nie cez siete telefónnych spoločností. Navyše VoIP telefonovanie nevyžaduje žiaden hardvare ani žiadnu pravidelnú údržbu.
02
Flexibilnosť a prenosnosť
Jediné, čo pri práci so sofvérom pre call centrá potrebujete, aby ste mohli využívať VoIP telefonovanie, je pripojenie na internet. Preto môžete vy či vaši zamestnanci pracovať odkiaľkoľvek bez ohľadu na vzdialenosť a zariadenie.
03
Jednoduchá inštalácia a používanie
Po jednoduchej inštalácií softvéru pre VoIP telefonovanie do vašich počítačov, tabletov a telefónov budete môcť prijímať bežné hovory cez internet. Pritom je jedno, koľko telefónov a telefónnych čísel používate.

Funkcie

VYUŽÍVANÍM VŠETKÝCH FUNKCIÍ, KTORÉ POSKYTUJE VOIP TECHNOLÓGIA, ZVÝŠITE POTENCIÁL VÁŠHO BIZNISU.

Integrate your active call center software with 500+ tools

Integrujte softvér pre VoIP telefonovanie s vašim CRM, Helpdesk či E-commerce systémom.

Softvér pre VoIP telefonovanie umožňuje integráciu s akýmkoľvek systémom, ktorý používate - interný systém na mieru či celosvetovo dostupné riešenie - CloudTalk s ním môžete jednoducho integrovať a využívať tak naplno dáta zo všetkých systémov naraz na 1 mieste, v CloudTalku. 
Integráciami zvýšite výkonnosť vášho tímu, zlepšíte pracovné procesy a zabezpečíte, že akékoľvek zmeny budete mať aktuálne vo všetkých vašich systémoch.


14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom