VoIP telefonovanie

Systém pre VoIP telefonovanie vám umožní maximalizovať efektívnosť vášho tímu a rovnako vyriešiť problém s vybavením každého hovoru. CloudTalk vám umožní poskytovať kvalitný zákaznícky servis, ktorý je jedným z hlavných faktorov ovplyvňujúci úspech spoločnosti.
VoIP pre váš biznis znamená efektívnosť, spoľahlivosť a znižovanie dĺžky hovorov so zákazníkmi.
CloudTalk systém pre VoIP telefonovanie s intuitívnym administračným rozhraním

Benefity

So systémom pre VoIP telefonovanie vám poskytujeme vysoký štandard starostlivosti, aby ste sa vy mohli venovať vášmu biznisu

01

Nižšie náklady

Hovory do mobilnej aj pevnej siete sú smerované cez internet a nie cez siete telefónnych spoločností. Navyše VoIP telefonovanie nevyžaduje žiaden hardvare ani žiadnu pravidelnú údržbu.

02

Flexibilnosť a prenosnosť

Jediné, čo pri práci so sofvérom pre call centrá potrebujete, aby ste mohli využívať VoIP telefonovanie, je pripojenie na internet. Preto môžete vy či vaši zamestnanci pracovať odkiaľkoľvek bez ohľadu na vzdialenosť a zariadenie.

03

Jednoduchá inštalácia a používanie

Po jednoduchej inštalácií softvéru pre VoIP telefonovanie do vašich počítačov, tabletov a telefónov budete môcť prijímať bežné hovory cez internet. Pritom je jedno, koľko telefónov a telefónnych čísel používate.

Riešenia

NIKDY NEBOLO JEDNODUCHŠIE KOMUNIKOVAŤ S KÝMKOĽVEK, ODKIAĽKOĽVEK A Z AKÉKOĽVEK ZARIADENIA

Systém pre VoIP telefonovanie pre zákaznícku podporu
Inbound

VoIP telefonovanie pre zlepšenie komunikácie so zákazníkmi a zvýšenie produktivity operátorov (napr. eshopy, taxi služby, cestovné kancelárie, supportné centrá).

Čítať viac

VoIP telefonovanie pre telemarketingové call centrá
Outbound

Zvýšte predaje a produktivitu operátorov so systémom pre VoIP telefonovanie. Systém je určený najmä pre aktívny predaj, telemarketing, up-sale kampane...

Čítať viac

VoIP telefonovanie pre vnútropodnikovú komunikáciu
Business phone system

VoIP telefonovanie je ideálne aj pre vaše vnútropodnikové potreby. Systém obsahuje všetky funkcie, dostupnosť a mobilitu, ktorú očakávate.

Čítať viac

Integrujte softvér pre VoIP telefonovanie s vašim CRM, Helpdesk či E-commerce systémom.

Softvér pre VoIP telefonovanie umožňuje integráciu s akýmkoľvek systémom, ktorý používate - interný systém na mieru či celosvetovo dostupné riešenie - CloudTalk s ním môžete jednoducho integrovať a využívať tak naplno dáta zo všetkých systémov naraz na 1 mieste, v CloudTalku.
Integráciami zvýšite výkonnosť vášho tímu, zlepšíte pracovné procesy a zabezpečíte, že akékoľvek zmeny budete mať aktuálne vo všetkých vašich systémoch.

Funkcie

Využívaním všetkých funkcií, ktoré poskytuje VoIP technológia, zvýšite potenciál vášho biznisu.

Hlasové menu IVR

Vytvorte si vlastné (aj viacúrovňové) hlasové menu, ktoré prevedie volajúceho možnosťami a zaistí, že volajúci sa vždy dovolá na správne oddelenie, správnemu operátorovi či správnej skupine operátorov, prípadne mu poskytne správne informácie cez vlastné hlášky.

Čítajte viac

Real-time zákaznícka karta

Operátori vidia všetky informácie o volajúcom na jednom mieste. Počas hovoru so zákazníkom si vedia okamžite pozrieť jeho históriu komunikácie, objednávky, chat alebo poznámky. Zákazníkovi tak dokážu hneď poskytnúť prvotriednu podporu.

Čítajte viac

Medzinárodné čísla

Možnosť využitia medzinárodných telefónnych čísel (s geografickou aj negeografickou predvoľbou) z viac ako 60 krajín sveta. Využitím medzinárodných telefónnych čísel vám vaši zahraniční zákazníci volajú za štandardné miestne poplatky, alebo úplne zdarma.

Čítajte viac

Nahrávanie hovorov

CloudTalk vie automaticky náhrávať všetky hovory. Po ich skončení si viete nahrávky prehrať priamo z internetového prehliadača odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Sledovaním nahrávok viete zlepšiť vašu interakciu so zákazníkmi.

Čítajte viac

Štatistiky hovorov

Trackujte výkonnosť vášho call centra. CloudTalk je systém skutočne využívajúci dáta. Merajte % zmeškaných hovorov, počet hovorov operátorov a oveľa viac. Umožníme vám robiť dôležité rozhodnutia na základe podrobných údajov.

Čítajte viac

Vyskúšajte si demo verziu zdarma

Vyplňte nasledujúci formulár a zlepšite vašu komunikáciu so zákazníkmi