Riešenie kontaktného centra s tel. zoznamom

Riešenie kontaktného centra s prehľadnou databázou kontaktov

Zlúčte všetky vaše kontakty na jedno miesto. Pomocou integrácií vám umožníme dostať do CloudTalku vaše kontakty z rôznych zdrojov. Operátori tak budú pracovať výkonnejšie.

Rozširujte dennodenne databázu kontaktov vašich klientov v CloudTalku, aby ste vždy vedeli, kto vám volá, prípadne zefektívnili vaše outbound kampane.
 
Vieme, aké dôležité a cenné je mať na dnešnom konkurenčnom trhu vlastnú, relevantnú databázu kontaktov. Preto vám naše riešenie pre kontaktné centrá umožňuje jednoducho importovať zoznam kontaktov z ľubovoľného CSV súboru (textový súbor s rôznymi hodnotami oddelenými symbolom), či prepojiť vaše biznis nástroje (napr. CRM, Helpdesk, E-commerce), ktoré už používate.  

Importujte vaše kontakty rýchlo a jednoducho

Vaše kontakty môžete do CloudTalku importovať troma spôsobmi:

  • Prostredníctvom integrácii: Prepojte CloudTalk s biznis nástrojmi, ktoré už používate a kontakty na vašich stálych, ale aj potenciálnych klientov sa budú synchronizovať automaticky v stanovených časových intervaloch.
  • CSV Import: Jedným klikom – nahraním CSV súboru (napríklad z Excelu), importujete vašu databázu kontaktov do CloudTalku. Priamo v rozhraní nájdete aj template, ako tento súbor vytvoriť.
  • Manuálne: V intuitívnom rozhraní CloudTalku v záložke „Kontakty“ si viete jednoducho pridať nového zákazníka s údajmi, ktoré od neho získate. Viete mu rovno priradiť aj preferovaného operátora, na ktorého budú smerované jeho hovory. Kontakt môžete vďaka našej funkcii „Real-time zákaznícka karta“ vytvoriť už priamo počas hovoru s novým zákazníkom.

Po každom importe sa vytvoria v CloudTalku nové kontakty a aktualizujú sa existujúce kontakty s novými dátami. Napríklad, ak ste vo vašom Helpdesk riešení menili emailovú adresu existujúcemu zákazníkovi, zmena sa po synchronizácii automaticky prejaví aj v zozname kontaktov v CloudTalku.
 
Ide o jednoduché riešenie pre akékoľvek kontaktné centrá, ako získavať a rozširovať databázu kontaktov na jednom mieste. Váš tím tak bude mať neustály prístup k objemu informácií o vašich zákazníkoch, ktorý potrebuje.

Výhody, ktoré získate importovaním vašich existujúcich kontaktov do CloudTalku

Keď synchronizujete kontaktné informácie o zákazníkoch zo všetkých vašich obchodných nástrojov s CloudTalkom, vaša databáza klientov bude komplexnejšia. Navyše, poznaním aspoň základných údajov o zákazníkoch, môžu vaši operátori lepšie pochopiť ich potreby v prípade, že vám zavolajú. Okrem toho nebudú musieť prehľadávať viacero databáz, aby našli kontakt či informáciu, ktorú hľadajú.
 
Vyplnením rôznych informácii o každom zákazníkovi môžete zlepšiť vaše predaje. Ak poznáte vek či napríklad spoločnosť, v ktorej váš zákazník pracuje, môžete mu podľa toho odporučiť ďalšie produkty. Tieto informácie môžete využívať napríklad pri vašich outbound kampaniach, ale aj v prípade, že vám zákazník zavolá, pretože sa nevie rozhodnúť, ktorý produkt či službu si má kúpiť.

Priraďte tagy k vašim kontaktom

Vytvárajte a priraďujte tagy k vašim kontaktom na základe prioritizácie, komunikačného jazyka, objednávok a rôznych ďalších kritérií. Jednoducho otagujte vaše kontakty podľa všetkého, čo je rozhodujúce pre váš biznis. Podľa tagov viete jednoducho identifikovať volajúcich a efektívnejšie filtrovať vaše kontakty.

Zjednodušte vaše outbound kampane

Zoznam kontaktov vašich zákazníkov na jednom mieste, navyše relevantne otagovaných, vám zjednoduší a zefektívni vaše outbound kampane. Podľa tagov si môžete vyfiltrovať relevantných potenciálnych zákazníkov, ktorým budete volať. Zabezpečíte tak, že vaši operátori nebudú zbytočne volať ľuďom, pre ktorých takáto ponuka nie je zaujímavá. Ušetríte tým vaše náklady.

Využívajte relevantnú databázu kontaktov pre vaše obchodné účely. CloudTalk sa postará, že bude stále aktuálna.

 

Chceli by ste vedieť viac o našom riešení pre kontaktné centrá s funkciou Telefónny zoznam? Poraďte sa s našimi CloudTalk odborníkmi. Vyplňte kontaktný formulár nižšie a začnite s vašou skúšobnou verziou už dnes.


Vyskúšajte si demo verziu zdarma

Vyplňte nasledujúci formulár a zlepšite vašu komunikáciu so zákazníkmi