CloudTalk telefónna ústredňa PBX

Telefónna ústredňa (PBX) 

Riešenie je určené pre malé, stredné a veľké spoločnosti aj s viacerými pobočkami. CloudTalk PBX spĺňa najvyššie nároky na výkon, kvalitu a dostupnosť. Všetky vaše pobočky, oddelenia a zamestnancov prepojíte medzi sebou jednoducho a rýchlo. Naša telefónna ústredňa poskytuje komfort, aký očakávate - jeden pracovný systém, počet klapiek podľa vašich potrieb, či hovory cez VoIP.
CloudTalk PBX telefónna ústredňa s intuitívnym administračným rozhraním

Benefity

Poskytujeme vám vysoký štandard ponuky, starostlivosti a servisu pre riešenie vašej telefónnej ústredne.

01

Jednoduché rozširovanie kapacít

Počet operátorov, volacích skupín, klapiek a telefónnych čísel si viete jednoducho spravovať sami. Pridanie netrvá viac ako 1 minútu, pričom platíte iba za to, čo skutočne využívate.

02

Spoľahlivá a bezpečná prevádzka

Bezpečnosť vašich údajov a hlasových služieb za vás riešime my. Všetky údaje (aj samotný VoIP) sú uložené v zabezpečených dátových centrách s monitoringom 24/7 - Microsoft Azure, Amazon AWS a Vnet DC SHC III.

03

Telefónna ústredňa odkiaľkoľvek

Naša telefónna ústredňa dokáže fungovať v cloude alebo na virtuálnych serveroch, ktoré vám zabezpečíme my - vy si len zriadite službu CloudTalk. Pokiaľ však máte svoju vlastnú infraštruktúru, CloudTalk vám nasadíme na ňu.

04

Nízke prevádzkové náklady

S telefónnou ústredňou (PBX) je možné výrazne znížiť prevádzkové náklady - nepotrebujete IT špecialistu a nastavenie služby zvládne aj laik. CloudTalk je navyše spravovateľný v prehľadnom rozhraní, ku ktorému vám stačí iba pripojenie na internet.

05

Servisná zmluva SLA

Ku všetkým telefónnym ústredniam CloudTalku je možné uzatvoriť servisnú zmluvu SLA, vďaka ktorej vám garantujeme maximálnu spoľahlivosť riešenia a technickú podporu.

06

Monitoring a zálohovanie 24/7

Všetky servery a prvky riešenia sú nepretržite monitorované odborníkmi v CloudTalku. V prípade záujmu vám vieme na mieru poskytovať pravidelné zálohovanie vašej telefónnej ústredne.

Matador logo
Parfems.sk logo
Bestsports.sk logo
Bighome.sk logo
Dedoles.sk logo
Duvlan logo
Electronic-star logo
Saxana logo
Topankovo.sk logo
Yves Rocher logo

Funkcie

Využívajte funkcie virtuálnej telefónnej ústredne, ktoré zefektívnia prácu vášho tímu.

Automatická distribúcia hovorov (ACD)

Automatické, inteligentné a efektívne smerovanie prichádzajúcich hovorov na základe všetkých dostupných informácií, vďaka ktorému sú volajúci presmerovaní vždy na najvhodnejšieho operátora, či skupinu operátorov.

Čítajte viac

Hlasové menu IVR

Vytvorte si vlastné (aj viacúrovňové) hlasové menu, ktoré prevedie volajúceho možnosťami a zaistí, že volajúci sa vždy dovolá na správne oddelenie, správnemu operátorovi či správnej skupine operátorov, prípadne mu poskytne správne informácie cez vlastné hlášky.

Čítajte viac

Real-time zákaznícka karta

Operátori vidia všetky informácie o volajúcom na jednom mieste. Počas hovoru so zákazníkom si vedia okamžite pozrieť jeho históriu komunikácie, objednávky, chat alebo poznámky. Zákazníkovi tak dokážu hneď poskytnúť prvotriednu podporu.

Čítajte viac

Volacie skupiny

Vytvorte si vlastné volacie skupiny. Prichádzajúce hovory sú radené do volacích skupín podľa nastavených pravidiel a následne distribuované voľným operátorom v skupine. Samozrejmosťou je možnosť volajúcemu prehrať úvodnú hlášku.

Čítajte viac

Nahrávanie hovorov

CloudTalk vie automaticky náhrávať všetky hovory. Po ich skončení si viete nahrávky prehrať priamo z internetového prehliadača odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Sledovaním nahrávok viete zlepšiť vašu interakciu so zákazníkmi.

Čítajte viac

Štatistiky hovorov

Trackujte výkonnosť vášho call centra. CloudTalk je systém skutočne využívajúci dáta. Komplexné štatistiky o hovoroch, operátoroch a volacích skupinách na jednom mieste. Robte dôležité rozhodnutia na základe relevantných dát.

Čítajte viac

Telefónny zoznam

Zlúčte všetky vaše kontakty na jedno miesto. Pomocou integrácií vám umožníme dostať do CloudTalku vaše kontakty z rôznych zdrojov. Operátori tak budú pracovať výkonnejšie.

Čítajte viac

Integrujte vaše Helpdesk, E-commerce alebo CRM riešenie s CloudTalk PBX.

CloudTalk PBX viete v priebehu pár minút prepojiť s biznis nástrojmi, ktoré už používate. Využitím integrácií eliminujete denno-dennú rutinu vášho tímu, zvýšite výkonnosť, zlepšite pracovné procesy a zabezpečíte, že akékoľvek zmeny budete mať aktuálne vo všetkých vašich systémoch. Využitie VoIP technológie umožňuje dostať telefonovanie na novú profesionálnu úroveň.

Vyskúšajte si demo verziu zdarma

Vyplňte nasledujúci formulár a zlepšite vašu komunikáciu so zákazníkmi