Integrácia s Shopify

Integrácia telefónneho systému so Shopify

Hľadáte riešenie pre call centrum, ktoré dokáže zlepšiť celkovú zákaznícku skúsenosť? Zvýšte efektivitu vašich operátorov prepojením CloudTalku so Shopify a urobte vašich zákazníkov šťastejšími.

Prepojte CloudTalk a Shopify a okamžite budete vedieť, ktorý zákazník vám práve volá a aká bola jeho posledná aktivita vo vašom e-shope. Vďaka integrácii so Shopify dokážete nielen zvýšiť efektivitu vašich operátorov, ale aj spokojnosť vašich zákazníkov. 

Získajte prístup k dôležitým údajom o zákazníkoch ešte pred zdvihnutím hovoru

Keď volá zákazník, operátor zvyčajne potrebuje 30-60 sekunúnd na to, aby o ňom zistil základné informácie. Mnoho úspešných e-shopov sa už tento problém pokúsilo vyriešiť. Vďaka integrácii CloudTalku so Shopify pomôžete vášmu oddeleniu zákazníckej podpory významne skrátiť dobu čakania volajúcich zákazníkov. Operátori navyše uvidia detaily o zákazníkoch priamo v CloudTalku, takže im môžu poskytnúť personalizovaný servis.

Venujte viac času interakcii so zákazníkmi namiesto manuálneho vyhľadávania

Čas je ten najcennejší zdroj – pre váš biznis, aj pre zákazníkov. Integráciou CloudTalku so Shopify odstránite manuálne vyhľadávanie z vašej pracovnej rutiny a ušetríte množstvo času. Nenechávajte zákazníkov čakať, kým vyhľadáte údaje o ich objednávke. Prepojením so Shopify získate prístup ku všetkým detailom zákazníka, ako napríklad meno, kontaktné údaje, história objednávok a vrátenia tovaru alebo sledovacie čísla zásielok na jednom mieste. Ak potrebujete ešte viac informácií, nájdete ich v profile zákazníka v Shopify, kam sa dostanete jediným kliknutím.

Využite výhody funkcie Click-to-call naplno

Volajte vašim zákazníkom vďaka jednému kliknutiu bez toho, aby ste opustili prostredie Shopify. Vďaka funkcii Click-to-call dokáže CloudTalk rozpoznať a konvertovať všetky telefónne čísla do klikateľného formátu, takže už viac nemusíte manuálne vytáčať telefónne čísla. Môžete venovať viac času tomu, čo je naozaj dôležité – komunikácii s klientmi.

14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom