Integrácia s Prepojte váš Pipedrive s call centrovým riešením

Prepojte váš Pipedrive s call centrovým riešením

Prepojenie CRM systému a call centrového riešenia vám poskytne funkcie, ktoré zvýšia produktivitu obchodného tímu a zároveň podporia lojalitu vašich zákazníkov. Integrácia CloudTalku s Pipedrivom je veľmi jednoduchá, dokážete ju spustiť prostredníctvom 3 klikov. 

Prepojenie CRM systému a call centrového riešenia vám poskytne funkcie, ktoré zvýšia produktivitu obchodného tímu a zároveň podporia lojalitu vašich zákazníkov. Integrácia CloudTalku s Pipedrivom je veľmi jednoduchá, dokážete ju spustiť prostredníctvom 3 klikov. 

Zlepšite výkon vášho obchodného tímu 

Funkcia Click-to-call uľahčí prácu vášmu tímu počas volania a prijímania telefonických hovorov. V Pipedrive jednoducho kliknete na telefónne číslo uložené vo vašom účte a funkcia click-to-call toto číslo automaticky vytočí. V praxi to znamená, že obchodníci zbytočne nestrácajú čas prepínaním sa medzi 2 rôznymi systémami. 

Vždy aktuálne informácie o zákazníkovi

Výborné výsledky v predaji sa len ťažko dosahujú bez prístupu k aktuálnym a komplexným informáciám o vašich zákazníkoch. Integrácia s Pipedrivom zabezpečí, že informácie o volajúcom získate ešte predtým, ako zdvihnete hovor. Integrita dát je zabezpečená, pretože všetky informácie o zákazníkovi nájdete na jednom mieste. CloudTalk automaticky synchronizuje poznámky, tagy, kontakty a históriu komunikácie v reálnom čase. Všetky zmeny vykonané v CloudTalku sa automaticky prenesú do Pipedrive a naopak.

To v praxi znamená, že komunikácia vašich obchodných zástupcov bude oveľa osobnejšia a rýchlejšia. Vďaka integrácii Pipedrive s CloudTalkom budú mať vaši predajcovia všetky potrebné informácie k uzavretiu obchodu na jednom mieste. 

Zistite, ako pracuje váš obchodný tím 

CloudTalk automaticky zaznamenáva všetky hovory v Pipedrive ako aktivity. Vďaka tejto funkcii bude mať váš sales tím výborný prehľad o potenciálnych klientoch. Všetky potrebné údaje sú po komunikácii so zákazníkom automaticky uložené v CloudTalku aj v Pipedrive. Zároveň získate hodnotný prehľad o aktivite vášho tímu.  


Nestrácajte vašich zákazníkov

Inteligentná funkcia Callback zabezpečí, aby bol každý zákazník spokojný. Neprijaté a zmeškané hovory znamenajú nevyužitú príležitosť pre váš biznis. CloudTalk automaticky zavolá zákazníkovi, keď bude k dispozícii agent call centra. Funkcia Prediktívne dialer vám zas pomôže zabezpečiť automatizáciu procesov a zvýšiť efektivitu.

Jednoduchá a bezproblémová integrácia 

Spustenie integrácie s Pipedrivom je veľmi jednoduché a zaberie vám iba niekoľko sekúnd. Nemusíte vedieť programovať. Integráciu si môžete prispôsobiť. Vyberte si údaje, ktoré budú synchronizované na základe vašich potrieb. Poskytnite vašim zákazníkom vynikajúce služby vďaka využívaniu všetkých dostupných údajov. 

Ak potrebujete pomôcť, neváhajte a kontaktujte nás. Naši špecialisti vám veľmi radi poradia. Zavolajte nám na +421 2 212 93 555 alebo nám napíšte e-mail na [email protected]

14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom