Integrácia s Pohoda

Prepojte váš ekonomický a účtovný program Pohoda so softvérom pre call centrá

Jednoduchou integráciou s Pohodou získate detailné informácie o objednávkach vašich zákazníkov na jednom mieste.

Zvýšte produktivitu vašich operátorov a zlepšite zákaznícku skúsenosť prepojením CloudTalku s Pohodou. Jednoduchou integráciou s Pohodou vaši operátori získajú informácie o objednávkach zákazníkov, ktorí vám práve volajú. Vaši operátori tak na jednom mieste v CloudTalku vidia detail každej objednávky, ktorý obsahuje:

 • ID objednávky
 • spôsob doručenia
 • počet a zoznam objednaných položiek
 • dodaciu adresu
 • celkovú sumu 
 • poznámky zákazníka k objednávke
 • dátum a čas vytvorenia objednávky

Zjednodušte prácu vašim operátorom a zvýšte ich produktivitu

Všetky údaje z Pohody sa automaticky v pravidelných intervaloch sťahujú do CloudTalku, kde ich vidia vaši operátori. Celú históriu objednávok každého zákazníka máte k dispozícii v detaile kontaktu zákazníka. Ak objednávku vytvorí nový zákazník, ktorý zatiaľ v CloudTalku nie je evidovaný, do CloudTalku sa z Pohody stiahnu všetky jeho dostupné údaje vrátane jeho objednávky. 

Využite tagovanie kontaktov

Ak máte CloudTalk prepojený s ekonomickým a účtovným programom Pohoda, CloudTalk pri synchronizácii kontaktov automaticky označí každý kontakt tagom "Pohoda". Tagovanie kontaktov umožňuje operátorom filtrovať zákazníkov aj na základe tagu Pohoda, čím zároveň získajú prehľad o počte a charakteristikách zákazníkov z Pohody.

Získajte prehľad o vašich zákazníkoch 

Vďaka prehľadu o aktivitách a objednávkach zákazníkov im budete môcť poskytnúť personalizovaný zákaznícky servis, čím zvýšite ich spokojnosť a lojálnosť voči vašej firme. 

Navyše, zákazníkom vďaka prehľadu všetkých objednaných položiek budete môcť ponúknuť produkty presne podľa ich špecifických preferencií. Ak máte napríklad e-shop s knihami a vidíte, že si zákazník pravidelne objednáva knihy od určitého autora, budete mu vedieť ponúknuť od tohto autora aktuálnu novinku.

Integrácia CloudTalku s Pohodou sa samozrejme netýka iba e-shopov, ale aj firiem iného zamerania, ktoré chcú poskytovať kvalitný servis svojim zákazníkom.

Prepojte CloudTalk s Pohodou jednoducho a rýchlo

 • Integrácia CloudTalku s Pohodou je veľmi jednoduchá a nevyžaduje si žiadne programovanie.
 • Jediné, čo potrebujete, je URL XML súboru vytvoreného softvérom Pohoda.
 • V priebehu niekoľkých minút po integrácii sa vaše dáta začnú synchronizovať a vy môžete zvyšovať produktivitu vášho tímu ako aj spokojnosť zákazníkov.
 • O všetko ostatné sa postará CloudTalk.
   

Chcete začať využívať všetky výhody, ktoré vám poskytne naša integrácia s Pohodou? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám radi pomôžu. Zavolajte na číslo +421 2 212 93 555 alebo napíšte email na [email protected].
 

14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom