Pobočková ústredňa (PBX)

Virtuálna pobočková ústredňa (PBX) v cloude vám ponúka riešenie, ktoré vám pomôže zoptimalizovať firemné procesy a zvýšiť tak potenciál vášho biznisu. 
VoIP telefonovanie, neobmedzený počet lokálnych aj medzinárodných čísel, jeden systém a monožstvo funkcií či integrácií - bez zložitej inštalácie či nutnosti obstarávania hardvéru alebo miesta na serveri. Či ste začínajúca firma alebo veľká spoločnosť, CloudTalk sa vždy prispôsobí vašim potrebám.

Business phone system by CloudTalk
CloudTalk Business phone system

Real-time pobočková ústredňa na mieru

CloudTalk pobočková ústredňa (PBX) sa prispôsobuje vašim meniacim sa potrebám, v momente keď to potrebujete. Intuitívny administračný systém, s minimálnou potrebou zaškolenia, umožňuje realizovať real-time zmeny kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

VYSKÚŠAŤ ZDARMA

Výhody

CloudTalk Voice vám poskytne vysoký štandard ponuky, starostlivosti a služieb pre riešenie telefónnej ústredne.

01
Nekonečné rozširovanie potenciálu
Pobočková ústredňa (PBX) v cloude ponúka komplexnú správu všetkých vašich operátorov, telefónnych čísel, klapiek či konferenčných miestností bez obmedzenia. Vytvorenie nového účtu netrvá viac ako 1 minútu a platíte len za to, čo naozaj využívate.
02
Celosvetovo dostupná pobočková ústredňa v cloude
Náš systém pre pobočkovú ústredňu je umiestnený v cloude. Nepotrebujete nič viac, ako si len v CloudTalku vytvoriť účet a môžete ho využívať odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Ak máte vlastnú infraštruktúru, softvér vám vieme umiestniť aj na ňu.
03
Garantovaná bezpečná prevádzka
Všetky dáta z CloudTalku aj hlasové VoIP služby sa ukladajú v zabezpečených dátových centrách s monitoringom 24/7. K PBX pobočkovej ústredni ponúkame tiež možnosť uzatvoriť servisnú zmluvu (SLA). Rovnako vám vieme na mieru poskytovať pravidelné zálohovanie vašich dát.

Funkcie

Vďaka pokročilím funkciám CloudTalku sa váš zážitok z telefonovania posunie na úplne nový level.

Integrate your active call center software with 500+ tools

Zefektívnite váš pracovný proces a integrujte pobočkovú ústredňu so systémami, ktoré už používate

CloudTalk virtuálnu pobočkovú ústredňu (PBX) vám vieme prepojiť s akýmkoľvek CRM, Helpdesk, E-commerce systémom, ktorý používate. Nezáleží či máte systém na mieru alebo globálne dostupné riešenie, naša API zvládne každú integráciu. Môžete tak konečne využívať naplno všetky dáta zo všetkých vašich služieb naraz a navyše jednom mieste - v rozhraní CloudTalku. 


Synchronizácia dát funguje obojsmerne, čo vám zabezpečí, že akékoľvek zmeny budete mať real-time aktuálne vo všetkých vašich systémoch. Zefektívnite tým váš pracovný čas, ktorý môžete využiť na rozšírenie potenciálu vášho biznisu.


14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom