PBX Pobočková ústredňa

Pobočková ústredňa (PBX)

Virtuálna pobočková ústredňa (PBX) v cloude vám ponúka riešenie, ktoré vám pomôže zoptimalizovať firemné procesy a zvýšiť tak potenciál vášho biznisu.
VoIP telefonovanie, neobmedzený počet lokálnych aj medzinárodných čísel, jeden systém a monožstvo funkcií či integrácií - bez zložitej inštalácie či nutnosti obstarávania hardvéru alebo miesta na serveri. Či ste začínajúca firma alebo veľká spoločnosť, CloudTalk sa vždy prispôsobí vašim potrebám.
CloudTalk PBX pobočková ústredňa s intuitívnym systémom

Benefity

POBOČKOVÁ ÚSTREDŇA (PBX) S VYSOKÝM ŠTANDARDOM SERVISU - VENUJTE SA VÁŠMU BIZNISU NAPLNO.

01

Nekonečné rozširovanie potenciálu

Pobočková ústredňa (PBX) v cloude ponúka komplexnú správu všetkých vašich operátorov, telefónnych čísel, klapiek či konferenčných miestností bez obmedzenia. Vytvorenie nového účtu netrvá viac ako 1 minútu a platíte len za to, čo naozaj využívate.

02

Celosvetovo dostupná pobočková ústredňa v cloude

Náš systém pre pobočkovú ústredňu je umiestnený v cloude. Nepotrebujete nič viac, ako si len v CloudTalku vytvoriť účet a môžete ho využívať odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Ak máte vlastnú infraštruktúru, softvér vám vieme umiestniť aj na ňu.

03

Garantovaná bezpečná prevádzka

Všetky dáta z CloudTalku aj hlasové VoIP služby sa ukladajú v zabezpečených dátových centrách s monitoringom 24/7. K PBX pobočkovej ústredni ponúkame tiež možnosť uzatvoriť servisnú zmluvu (SLA). Rovnako vám vieme na mieru poskytovať pravidelné zálohovanie vašich dát.

Real-time pobočková ústredňa na mieru

CloudTalk pobočková ústredňa (PBX) sa prispôsobuje vašim meniacim sa potrebám, v momente keď to potrebujete. Intuitívny administračný systém, s minimálnou potrebou zaškolenia, umožňuje realizovať real-time zmeny kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Zefektívnite váš pracovný proces a integrujte pobočkovú ústredňu so systémami, ktoré už používate

CloudTalk virtuálnu pobočkovú ústredňu (PBX) vám vieme prepojiť s akýmkoľvek CRM, Helpdesk, E-commerce systémom, ktorý používate. Nezáleží či máte systém na mieru alebo globálne dostupné riešenie, naša API zvládne každú integráciu. Môžete tak konečne využívať naplno všetky dáta zo všetkých vašich služieb naraz a navyše jednom mieste - v rozhraní CloudTalku.
Synchronizácia dát funguje obojsmerne, čo vám zabezpečí, že akékoľvek zmeny budete mať real-time aktuálne vo všetkých vašich systémoch. Zefektívnite tým váš pracovný čas, ktorý môžete využiť na rozšírenie potenciálu vášho biznisu.

Funkcie

ZOPTIMALIZUJTE VAŠE PRACOVNÉ PROCESY.

Medzinárodné čísla čísla

Možnosť využitia medzinárodných telefónnych čísel (s geografickou aj negeografickou predvoľbou) z viac ako 60 krajín sveta. Využitím medzinárodných telefónnych čísel vám vaši zahraniční zákazníci volajú za štandardné miestne poplatky, alebo úplne zdarma.

Čítajte viac

Telefónny zoznam

Zlúčte všetky vaše kontakty na jedno miesto. Pomocou integrácií vám umožníme dostať do CloudTalku vaše kontakty z rôznych zdrojov. Operátori tak budú pracovať výkonnejšie.

Čítajte viac

API

Spravte si vlastnú integráciu. Prepojte CloudTalk s vaším systémom, ktorý pravidelne používate. Napríklad pravidelné sťahovanie histórie hovorov, nastavovanie dialplanu, správa operátorov a podobne.

Neobmedzený počet hovorov

CloudTalk neobmedzuje počet vašich súbežných hovorov. V jednom čase môžete vybavovať toľko prichádzajúcich aj odchádzajúcich hovorov, koľko potrebujete.

Čítajte viac

Štatistiky hovorov

Trackujte výkonnosť vášho call centra. CloudTalk je systém skutočne využívajúci dáta. Merajte % zmeškaných hovorov, počet hovorov operátorov a oveľa viac. Umožníme vám robiť dôležité rozhodnutia na základe podrobných údajov.

Čítajte viac

Vyskúšajte si demo verziu zdarma

Vyplňte nasledujúci formulár a zlepšite vašu komunikáciu so zákazníkmi