Staň sa súčasťou nášho tímu

V CloudTalku veríme, že rast firmy a zamestnancov idú ruka v ruke a že šťastní zamestnanci zaručia lepšie výsledky. Hľadáme nových ľudí, tak sa pridaj k nám a buď súčasťou nášho príbehu.

 

Čo robíme

Naším cieľom je zmeniť budúcnosť biznis telefonovania a samotný spôsob komunikácie so zákazníkmi.

Biznis s hlasovými službami ostal dlho nepovšimnutý a stal sa tak zastaraným a komplikovaným. Prečo by nemohli byť telefónne systémy tak jednoduché ako napr. Google aplikácie?

 

Kto sme

Sme skvelý tím nadšených ľudí s vášňou pre inováciu. Fungujeme v rodinnom dome so záhradkou, radi športujeme a máme blízko veľký mestský park.

Práve teraz hľadáme ďalších nám podobných jedincov, ktorí nám pomôžu dosiahnuť naše ciele a s ktorými premeníme naše vízie na realitu. Ak máš pocit, že si to práve ty, pozri otvorené pozície nižšie. Ak si nenájdeš to svoje, neváhaj nám napísať aj tak.

 

Prečo to robíme

CloudTalku sa venujeme, pretože sami vieme, ako je komunikácia s reálnym človekom na nezaplatenie.

Našim poslaním je posunúť budúcnosť hlasových služieb. Ľudia považujú telekomunikácie za nudný priemysel, ale v skutočnosti je to opak. Otvára sa nám veľký priestoru na inováciu a vytváranie úplne nových zážitkov, ktoré majú pre užívateľov vysoký prínos.