Prepojte CloudTalk s biznis nástrojmi, ktoré už používate

Prepojenie je veľmi jednoduché a stačí len jeden klik, aby ste zefektívnili svoju každodennú prácu. Komunikujte so zákazníkmi, všetky informácie odošlite do CRM systému, spravujte objednávky alebo predajný proces – vaša komunikácia budú oveľa produktívnejšia.

Call center Integrations with business tools
  • Filter:
  • Všetky
  • CRM
  • E-commerce
  • Helpdesk
  • Ostatné

Výhody CloudTalk integrácií

Simple setup
Jednoduché nastavenie
CloudTalk môžete používať za menej ako 5 minút. Konfiguráciu vám spravíme na počkanie. Nemusíte platiť žiadne zriaďovacie a inštalačné poplatky, pričom službu ponúkame ako jediný na trhu bez viazanosti.
Data synchronization
Synchronizácia dát
CloudTalk automaticky synchronizuje údaje o vašich zákazníkoch s nástrojmi, ktoré používate. Vždy, keď potrebujete, sa jednoducho dostanete k všetkým aktuálnym údajom o volajúcom (objednávkam, ticketom, chatom…).
Simplified workflows
Zjednodušenie práce
Využitím integrácií zjednodušíte denno-dennú rutinu vášho tímu a zvýšite jeho výkonnosť. Vaši operátori dokážu v reálnom čase vidieť celú históriu aktivity zákazníka, s ktorým práve telefonujú.
Improved quality
Zvýšenie kvality
Používaním CloudTalku viete jednoducho a rýchlo zvýšiť kvalitu vašej zákazníckej podpory. Nastavte si funkcie ako otváracie hodiny, smerovanie hovorov alebo prepojte CloudTalk s vašimi nástrojmi - zákazníci vás budu milovať.

Potrebujete inú integráciu?

Kontaktujre nás, možno na nej už pracujeme.

14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom