Hubspot integrácia pre call centrum

Zvýšte efektivitu tímu zákazníckej podpory a sales. Integrácia CloudTalku s Hubspotom, ktorú zrealizujete prostredníctvom 3 kliknutí, vám umožní automatizovať pracovný proces, zvýšiť výkon vášho tímu a sledovať všetky dôležité metriky. Využívajte všetky benefity bez akýchkoľvek kompromisov.

Zabezpečte excelentnú zákaznícku skúsenosť

Každý zákazník ocení, ak mu venujete pozornosť. Majte všetky informácie o vašich klientoch vždy aktuálne a na jednom mieste bez toho, aby ste sa museli preklikávať do viacerých systémov. Z aplikácie CloudTalk Phone sa do profilu zákazníka v Hubspote dostanete vďaka jedinému kliknutiu. Všetky podstatné údaje o zákazníkovi, ktorý vám práve volá, budete mať k dispozícii ešte skôr, ako zdvihnete hovor. Vďaka tejto integrácii bude vaša komunikácia so zákazníkmi efektívnejšia a personalizovaná.

Zvýšte produktivitu vašej práce

Majte o vašich klientoch k dispozícii vždy aktuálne údaje. Integráciou CloudTalku s Hubspotom získate prístup k vašim kontaktom, histórii komunikácie so zákazníkmi, poznámkam, tagom a hodnoteniu hovorov. Všetky údaje sa automaticky synchronizujú v oboch systémoch bez toho, aby ste ich museli zadávať manuálne.

Všetky prichádzajúce a odchádzajúce hovory sú automaticky zaznamenané v Hubspote, rovnako ako všetky nezdvihnuté alebo zmeškané hovory, takže už nezmeškáte žiadnu obchodnú príležitosť. Vďaka funkcii Power dialer budú zákazníci kontaktovaní automaticky, keď bude operator dostupný.

Použite relevantné metriky na sledovanie aktivity vášho tímu 

Dosiahnite lepšie výsledky prostredníctvom merania a zaznamenávania všetkých dôležitých dát. CloudTalk umožňuje využívať analytické funkcie ako napríklad štatistiky alebo real-time dashboard, kde nájdete údaje o výkone vášho tímu a zároveň zistíte, pred akými výzvami stojíte v snahe o poskytovanie prvotriednej zákazníckej skúsenosti.

Využite pokročilé funkcie a zvýšte váš výkon 

Vďaka moderným technológiám je náš život jednoduchší a vykonávanie každodenných aktivít efektívnejšie. V CloudTalku nájdete hneď niekoľko funkcií, ktoré vám umožnia šetriť čas. Funkcia Click-to-call dokáže rozpoznať a kovertovať akékoľvek telefónne číslo v Hubspote do „klikateľného“ formátu, vďaka čomu môžete vašich klientov kontaktovať naozaj rýchlo. Jednoducho kliknite na telefónne číslo a venujte pozornosť vašim klientom namiesto zbytočného strácania času pri vykonávaní opakovaných úloh. 

14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom