Cenník hovorného

Vyberte si balíček, ktorý najviac vyhovuje vaším potrebám. Náš cenník je flexibilný, bez skrytých poplatkov a bez viazanosti.

S
Zriadenie služby
zdarma
Minimálny mesačný obrat
0 €
M
Zriadenie služby
zdarma
Minimálny mesačný obrat
14,99 €
Extra
Zriadenie služby
zdarma
Minimálny mesačný obrat
49,99 €

Cenník hovorného podľa krajiny

Vyhľadajte si tarify rýchlo a jednoducho

    S   M   EXTRA  
Pevná sieť 0,0350 €   0,0320 €   0,0280 €  
Mobilná sieť 0,1000 €   0,0850 €   0,0750 €  
Ceny na stránke sú uvádzané bez 20 % DPH v SR v mene EUR. DPH je účtovaná v súlade s § 15 ods. 3 Zákona č. 222/2004 Z. z. o DPH. U nezdaniteľných osôb v EÚ sa uplatňuje sadzba DPH platná v členskom štáte spotreby.

Pre všetky volania platí sekundová tarifikácia od prvej sekundy hovoru, okrem volaní do destinácie Alžírsko, Egypt, Indonézia, Jordánsko, Maroko, Mexiko, Singapur, Západná Sahara, kde platí minútová tarifikácia.

Často kladené otázky

Ako funguje Minimálny mesačný obrat?

Čím vyšší balíček si objednáte, tým sú ceny hovorného nižšie. Minimálny mesačný obrat predstavuje sumu/kredit, ktorú platíte paušálne. Z nej sa vám odpočítavá kredit na základe prevolaných minút podľa cenníkových cien. Pokiaľ obrat prekročíte, platíte nad rámec len za tie minúty, ktoré reálne prevoláte, podľa cenníkových cien.

Sú moje údaje v bezpečí?

Bezpečnosť vašich údajov je naša najvyššia priorita. Všetky údaje z CloudTalku sú umiestnené v zabezpečených dáta centrách so štandardom TIER 3+ a monitoringom 24/7. Využívame dáta centrá umiestnené v EÚ, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritéria EÚ v oblasti ochrany osobných údajov. Prístup do rozhrania prebieha cez šifrované SSL spojenie.

 

Ako funguje demo verzia (Free trial)?

Pošlite nám svoje kontaktné údaje a obratom vám zašleme váš demo prístup, cez ktorý si viete službu CloudTalk vyskúšať zdarma, bez záväzkov. CloudTalk si môžete otestovať aj s reálnym telefonovaním.

Mesačne mám viac ako 1 500 odchádzajúcich minút. Viete mi poskytnúť lepšie ceny?

Rozhodne áno. CloudTalk sa vždy prispôsobí vašim potrebám. Kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle +421 2 212 93 555 alebo nám napíšte email na [email protected] a pripravíme vám ponuku na mieru.

 

Mám veľký počet minút do rôznych krajín sveta. Viete mi poskytnúť cenník na mieru?

Samozrejme áno. Kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle +421 2 212 93 555 alebo nám napíšte email na [email protected] a pripravíme vám ponuku na mieru.

Môžem si zmeniť balíček kedykoľvek potrebujem?

Áno. CloudTalk je služba bez viazanosti. Svoj balíček si môžete zvýšiť alebo znížiť kedykoľvek potrebujete.


Zaujíma vás niečo iné?

Ak máte otázky ohľadom CloudTalku alebo registračného procesu, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle +421 2 212 93 555 alebo nám napíšte email na [email protected] a radi vám pomôžeme.

Vyskúšajte si demo verziu zdarma

Vyplňte nasledujúci formulár a zlepšite vašu komunikáciu so zákazníkmi