Flexibilné balíčky ušité priamo pre vás

Vyberte si balíček, ktorý najviac vyhovuje vaším potrebám. Náš cenník je flexibilný, bez skrytých poplatkov a bez viazanosti.

Často kladené otázky

Ako funguje skúšobná prevádzka (Free trial)?

Pošlite nám svoje kontaktné údaje a obratom vám zašleme demo prístup, cez ktorý si viete CloudTalk vyskúšať zdarma bez záväzkov. CloudTalk si môžete otestovať aj s reálnym telefonovaním.

Aké sú ceny hovorného?

Každý balíček obsahuje niekoľko telefónnych čísel zdarma. Ceny hovorného sú rôzne, kontaktujte nás prosím pre viac informácií.

 

Kto je operátor?

Operátor je človek vo vašej spoločnosti, ktorý bude komunikovať s vašimi už súčasnými aj potenciálnymi zákazníkmi. Operátorov si môžete pridávať a odoberať sami, podľa toho ako práve potrebujete.

Môžem si zmeniť balíček kedykoľvek to potrebujem?

Áno. CloudTalk je služba bez viazanosti. Svoj balíček si môžete zvýšiť alebo znížiť kedykoľvek potrebujete.

 

 

Môžem použiť CloudTalk pre viacero aktivít?

Rozhodne áno. CloudTalk má veľmi široké uplatnenie, od bežnej zákazníckej podpory, kontaktného centra, virtuálnej ústredne až po aktívne call centra. Veľmi vhodný je napríklad aj pre spoločnosti, ktoré prevádzkujú viacero eshopových stránok a potrebujú poskytovať zákaznícku podporu pre každú zvlášť.

Sú moje údaje v bezpečí?

Bezpečnosť vašich údajov je naša najvyššia priorita. CloudTalk je umiestnený v data centrách so štandardom TIER 3+ a 24/7 monitoringom. Využívame data centrá umiestnené v EÚ, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritéria EÚ v oblasti ochrany osobných údajov. Prístup k rozhraniu prebieha cez šifrované SSL spojenie.

Poskytujete zľavu pre nové registrácie?

Áno, v prípade, že si zaregistrujete CloudTalk na 12 mesiacov dopredu, tak vám poskytneme zľavu viac ako 12%.


Zaujíma vás niečo iné?

Ak máte otázky ohľadom CloudTalku alebo registračného procesu, kontaktujte nás prosím na [email protected] a radi vám pomôžeme.

 

Vyskúšajte si demo verziu zdarma

Vyplňte nasledujúci formulár a zlepšite vašu komunikáciu so zákazníkmi