Blacklist telefónnych čísel

Zostavte si váš Blacklist s nežiadúcimi telefónnymi číslami. Eliminujete tak prichádzajúce či odchádzajúce hovory, ktoré pre vašu spoločnosť nie sú relevantné.

CloudTalk vám umožňuje zostaviť Blacklist telefónnych čísel, aby ste mohli zablokovať nežiadúce hovory vášho call centra. Do Blacklistu si môžete pridávať akékoľvek telefónne čísla, napríklad:

  • telefónne čísla robotov
  • telefónne čísla od nástojčivých obchodníkov
  • telefónne čísla od neodbytných telemarketérov
  • telefónne čísla, ktoré vás zbytočne spamujú

Blokovanie nechcených prichádzajúcich alebo odchádzajúcich hovorov je vynikajúcou funkciou softvéru pre call centrá. Blacklist umožňuje chrániť operátorov pred nechcenými hovoromi. Má veľký vplyv na ich produktivitu, pretože im šetrí čas a tým aj peniaze vašej spoločnosti.

Vytvorenie Blacklistu za pár sekúnd

Nežiadúce telefónne čísla si do Blacklistu pridáte na pár klikov a čísla budú v momente zablokované. Funkcia navyše zaistí, že vám tieto hovory nebudú účtované. Telefónne čísla môžete kedykoľvek pridať, upraviť, či odstrániť.

Vďaka funkcii operátori nebudú plytvať svojím časom a môžu sa sústrediť na to, čo je naozaj dôležité - na vašich zákazníkov.

Chceli by ste vedieť viac o našom riešení pre call centrá s funkciou Blacklist? Poraďte sa s našimi CloudTalk odborníkmi. Vyplňte formulár nižšie a začnite vašu skúšobnú verziu už dnes.

14 dňová bezplatná skušobná verzia

Vyplňte formulár a vyskúšajte si cloudové kontaktné centrum pre inovatívne biznisy sami. Buďte spoločnosťou, ktorú chcú vaši zákazníci. Set up zaberie iba 5 minút.

Zlepšite vašu zákaznickú podporu s CloudTalkom